Tie, kas daudz strādā, ir pelnījuši kārtīgi atpūsties.

 

Lai palīdzētu Jums īstenot arī šo mērķi, mūsu zinošie ceļojumu konsultanti Jums palīdzēs saplānot kā laisku atpūtu kādā kūrortā pie baseina vai jūras, tā arī traukšanos cauri tuksnesim ar mašīnu vai ekskluzīvas vakariņas Michellin star restorānā.

Mēs esam aktīvi ceļotāji, un visa komanda kopā esam apceļojuši faktiski visu pasauli un ļoti labprāt dalāmies ar ieteikumiem un zināšanām arī ar mūsu klientiem.

Mūsu ceļojumu konsultanti zina, ka atvaļinājumā Jūs negribat rūpēties par sīkumiem, tāpēc mūsu plānotie ceļojumi ir īsta atpūta, neskatoties uz to, vai tā ir dalība Ņujorkas maratonā vai Milānas modes nedēļā, vai pilsētas apskate, Jūs baudīsiet mieru, jo mūsu darbinieku profesionalitāte Jums ļaus to darīt.

 

It sevišķi, šajā grūtajā Covid-19 laikā, mūsu zināšanas ir īpaši svarīgas kā tuvos, tā tālos braucienos, jo brīnumi nenotiek paši no sevis, tos rada mūsu profesionāļu komanda.

 

  

Ja vēlaties kļūt par mūsu klientu un izbaudīt priekšrocības, ko varam nodrošināt, lūdzu, sazinieties ar mūsu atpūtas braucienu konsultantu:
LV

Atpūtas braucieni

Tālrunis: +371 60008829
GSM: +371 26680680