Cienījamie Baltic Travel Group klienti,

Laikam ejot, tūrisma nozari ir skārušas gan ekonomiskās krīzes, gan dabas katastrofas, kas līdz ar savu postījumu likušas ļoti daudziem tūrisma uzņēmumiem visā pasaulē pārdomāt vai pat pārtraukt savu darbību. Izdzīvo ne tikai stiprākie “spēlētāji”, bet arī tie, kas spējuši situācijām pielāgoties un turpmākai darbībai rast arvien jaunas idejas un risinājumus. Līdz ar tūrisma nozari Latvijā un visā pasaulē, krīzes un dabas stihijas jau iepriekš skārušas arī mūs, un tomēr – Covid-19 slimības postījumi ir radījuši līdz šim nepieredzētu situāciju.

Taču Baltic Travel Group nepadodas. Mūsu Darījumu braucienu nodaļas komanda ir gatava atsākt savu darbu pilnā sastāvā brīdī, kad situācija valstī un visā pasaulē normalizēsies. Esam gatavi saviem klientiem nodrošināt līdzšinējo servisu un strādāt pie jauniem risinājumiem, padarot jūsu darījumu braucienus patīkamākus un uzņēmumu darījumu braucienu politiku ilgtspējīgāku. Mēs zinām, ka grūtības mēdz daudz ko atņemt, bet tās viennozīmīgi palīdz arī augt.

Vienmēr esam lepojušies ar Baltic Travel Group panākumiem. Ar smagu darbu un lielu entuziasmu 2019. gadā esam sasnieguši rekordlielu kopējo uzņēmuma apgrozījumu, kas ir 28.35 mlj. EUR, esam apkalpojuši 690 korporatīvos klientus un nodrošinājuši servisu 24 787 komandējumiem.

Likumsakarīgi lieliskam gadam, 2020. gada februārī kopā ar saviem klientiem, partneriem un piegādātājiem nosvinējām uzņēmuma 20. dzimšanas dienu. Esam pateicīgi un lepni par to, ar cik daudziem no jums mūsu biznesa draudzība ilgst 10 un vairāk gadus. Esam gandarīti par tiem, ar kuriem ceļš krustojies pavisam nesen, kas nozīmē, ka mūsu kompetence novērtēta kā augstākā starp mūsu nozares konkurentiem.

Jūsu lojalitāte un atbalsts šajā laikā ir neatsverams. Tas ļauj Baltic Travel Group komandai ticēt, ka viss atgriezīsies ierastajās sliedēs. Esam pateicīgi, ka izvēlaties savus komandējumus un atpūtas ceļojumus pārcelt, nevis atcelt. No sirds novērtējam, ka ticat, ka tūrisma nozare tiks atjaunota, cilvēki atkal ceļos, mācīsies, attīstīs savus biznesus un no jauna veidos augšupejošu valsts ekonomiku.

Vēlot izturību un ticību labajam,

Baltic Travel Group
Izpilddirektors
Vladislavs Korjagins