Baltic Travel Group sadarbība ar Egencia

Baltic Travel Group ir oficiālais un vienīgais Egencia pārstāvis visā Baltijā jau kopš 2013. gada oktobra.

Sadarbībā ar Egencia, mūsu klientiem tiek nodrošināti viegli un ērti darījumu braucieni. Apvienojot mūsdienu tehnoloģijas un augstas klases servisu, Egencia rada unikālu pieredzi, kurā uzņēmumam pieejama pielāgota darbības vide, plašas ceļojumu iespējas un 24/7 vispasaules atbalsts. Egencia nodrošina, ka ceļotājs atrodas biznesa brauciena sirdī, pastāvīgi piedāvājot arvien uzlabotākus un efektīvākus risinājumus.

Egencia apvieno klasiskos ceļojumu aģentūru pakalpojumus, inovatīvas tehnoloģijas un pasaules mēroga ceļojumu tirgus zināšanas, tādējādi piedāvājot risinājumus un izmaksu optimizāciju uzņēmumiem visā pasaulē. No brauciena plānošanas un atbalsta brauciena laikā, līdz pat reģistrēšanai viesnīcā, avio pārlidojuma rezervēšanai vai tā maiņai pēdējā brīdī – Egencia ir kopā ar saviem klientiem ik uz soļa.

Katru gadu Egencia palīdz uzņēmumiem 65 pasaules valstīs labāk pārvaldīt savas braucienu programmas. Egencia nodrošina mūsdienīgus risinājumus un izcilu apkalpošanu miljoniem ceļotāju, lai viss noritētu tieši tā, kā bijis plānots no brauciena sākuma līdz pat tā beigām. Mūsu klienti var būt droši, ka piedāvātie risinājumi ietaupīs tērētos finansu līdzekļus un sniegs atbalstu mūsdienīgiem darījumu braucieniem.

Egencia nodrošina piekļuvi progresīvām tehnoloģiskajām iespējām, piedāvājot atskaišu, analītiskos un salīdzinošos rīkus. Turklāt, tie ļauj kontrolēt un koordinēt izdevumus ikvienā brauciena posmā.

2014.gadā Egencia auga 5 reizes ātrāk, nekā jebkurš no konkurentiem. Turklāt, ar 3 reizes mazāku darbinieku skaitu.

Lai uzzinātu vairāk par Egencia, lūdzu apmeklējiet: www.egencia.com