Par Baltic Travel Group

Baltic Travel Group ir viena no vadošajām tūrisma menedžmenta kompānijām visā Baltijā, kas piedāvā pilna spektra ienākošā un izejošā tūrisma pakalpojumus individuālajiem tūristiem, grupu tūristiem un korporatīvajiem ceļotājiem. 20 gadu darbības laikā Baltic Travel Group pieredzējusī komanda organizējusi ceļojumus un darījumu braucienus vairāk kā 625 000 klientiem no 90 dažādām pasaules valstīm.

Misija, vīzija un vērtības

Misija

Būt reģionālajam līderim – klienta pirmajai izvēlei, piedāvājot tūrisma menedžmenta pakalpojumus gan starptautiska, gan vietēja mēroga klientiem.

Vīzija

  • Nodrošināt ekselentu servisu mūsu klientiem.
  • Paredzēt mūsu klientu vēlmes un reaģēt uz tām nekavējoties
  • Strādāt kā komandai kopīgi ejot uz nolikto mērķi, karjeras izaugsmi un finansiālu izdošanos.
  • Ilgstoši sadarboties ar mūsu piegādātājiem un veidot veiksmīgas partnerattiecības.

Vērtības

  • Mūsu uzticamības spēks
  • Mūsu gadu gaitā gūtā pieredze
  • Mūsu servisa visaugstākie standarti
  • Lieliskas attiecības ar klientiem un piegādātājiem
  • Darbība ar uzticību, godīgumu un cieņu

Sabiedriskās aktivitātes

Baltic Travel Group atbalsta un veicina piedalīšanos korporatīvās sabiedriskajās aktivitātēs, ar interesi seko sabiedrības procesiem un uzņemas atbildību par to, kā mūsu brīvprātīgās aktivitātes spēj ietekmēt kopējo dzīves kvalitāti atsevišķās sabiedrības grupās un valstī kopumā.
Mēs vēlamies ieguldīt nākotnē un attīstībā, tādēļ savu iespēju robežās Baltic Travel Group atbalsta jauniešu hobijus un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu – kopš 2003. gada esam aktīvs motosporta atbalstītājs „Enduro” klasē.
Kopš 2006. gada katru gadu Baltic Travel Group ar ziedojumu atbalsta bērnu namu un slimnīcu renovācijas projektus, UNESCO rīkotās akcijas, ziedo līdzekļus Rīgas muzeju uzturēšanai, regulāri atbalstam Rundāles pils renovāciju .
Ar saviem uzņēmuma pasākumiem atbalstam jaunu tūrisma objektu un attīstību Rīgas apkārtnē un Latvijā; kopš 2015.gada uzņēmuma darbinieki aktīvi piedalās „Lielā Talkas” rīkotajās aktivitātēs gan kā uzņēmums kopumā, gan individuāli.

Darījumu braucienu nodaļa

Mūsuprāt, nav nekā svarīgāka kā atvieglot mūsu klientiem gūt panākumus biznesā. Šis princips raksturo to, kas esam un ko darām.

Darījumu braucienu organizēšana ir mūsu sirdslieta, svarīgākais, ar ko nodrošinām savus klientus ir risinājumi, kas ir gan efektīvi, gan saistoši esošajai situācijai.

Mūsu komanda zina, kā Jums un Jūsu darbiniekiem darījumu braucienus padarīt efektīvus, visas raizes atstājot mūsu ziņā un rodot iespēju koncentrēties uz braucienam noteikto mērķi. Mūsu pieredzējušie korporatīvie konsultanti palīdzēs izplānot braucienu, atradīs piemērotākos lidojumu un viesnīcu variantus, parūpēsies par Jums brauciena izmaiņu gadījumā un būs Jums pieejami 24h diennaktī.

Apkalpošanas un biznesa ētikas ziņā pieturamies pie visaugstākajiem standartiem, nekad nezaudējot apziņu, ka mūsu klientu vēlmes vienmēr ir pirmajā vietā.

Lai uzzinātu vairāk par citiem Baltic Travel Group piedāvātajiem pakalpojumiem, apmeklējiet: www.baltic.travel

Mēs esam daļa no: